Monday, Jul 22nd

Last updateFri, 19 Jul 2024 12pm

You are here: Home News AB Industries’de üst düzey atama

AB Industries’de üst düzey atama

1996 yılından beri farklı sektörlerde üst düzey yönetici olarak başarılı projelere imza atan ve 2016 yılından itibaren DEPART Genel Müdürü olan Cengiz Tiryakioğlu, AB Industries’in de genel müdürü olarak atandı. Değirmencilik sektöründeki tecrübeleriyle AB Industries’e yeni açılımlar getirmesi beklenen Tiryakioğlu, her iki şirketteki görevlerini eş zamanlı olarak yürütecek.

Üretimde verimliliği artıran çözümler

AB Industries, kurulduğu 2017 yılından beri teknolojisini sürekli yenileyerek, üretim tesislerinin maksimum verimle çalışmasına yönelik lokal ve genel otomasyon sistemleri geliştiriyor. Değirmencilik ve yem sektörü başta olmak üzere, endüstriyel alanlarda faaliyet gösteren tesisler için müşteri istekleri doğrultusunda otomasyon çözümleri sunan şirket; Ar-Ge yatırımları, güçlü mühendislik yeteneği ve inovasyon odaklı çözümleriyle, tesislerde üretim ve enerji kayıplarını minimuma indiriyor. Müşterilerinin beklentilerini eksiksiz bir şekilde karşılamaya yönelik yazılımlar geliştiren şirket, sağladığı 7/24 uzaktan erişim hizmetiyle de üretimde aksamalar yaşanmasının önüne geçiyor.

Alapala Grup bünyesinde edindiği bilgi birikimi ve nitelikli iş gücünün yenilikçi yaklaşımıyla müşterileri için katma değer yaratan AB Industries, global pazarda da adından söz ettiriyor. İş birliği yaptığı dünyaca ünlü çözüm ortaklarıyla birlikte uluslararası alanda iş hacmini artırmaya devam eden şirket, Cengiz Tiryakioğlu yönetimindeki yeni döneminde, ülke ekonomisine daha fazla katkıda bulunmak için çalışmalarını sürdürecek.

ALAPALA GRUP-DEPART