Thursday, Jun 13th

Last updateFri, 31 May 2024 12pm

You are here: Home Article Sektörün tek dergisi Plastik&Ambalaj Teknolojisi'ne reklam verin hedef kitlenize ulaşın!

Sektörün tek dergisi Plastik&Ambalaj Teknolojisi'ne reklam verin hedef kitlenize ulaşın!

Plastik&Ambalaj Teknolojisi her ay 81 ilde üretim yapan, tedarik sağlayan tüm hedef kitle firmalarınıza, müşteri potansiyelinize dağılıyor. 

Pazarlama ve marka oluşturmak, müşterilerinizle direk etkileşimde bulunarak, doğrudan hedef kitleye ulaşmak için sektör yayınları en doğru kitle iletişim araçlarıdır. Firmanız hakkında bilgi kirliliği yaratmadan nitelikli etkileşim sağlamak için dergimize reklam verin.

Reklam İçin:

Plastik&Ambalaj Teknolojisi yirmi yıldan bu yana aylık düzenli çıkarak, dünyadaki teknoloji ve innovasyonları duyurarak, teknik ve bilimsel veri sunarak sektöre yeni bilgiler ve gelişmeler sağlıyor…

Reklam ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bizlere 0212 272 45 60 numaralı telefondan ulaşarak bilgi talep edebilirsiniz.

Türkiye ve dünyadaki bilgileri düzenli takip etmek ve teknolojik alt yapınızı, rekabet gücünüzü geliştirmek için abone olun…

Abonelik İçin: Dergi aboneliklerinin başlatılabilmesi için aşağıda belirtilen linkten form doldurabilir yada bizlere 0212 272 45 60 numaralı telefondan ulaşarak bilgi alabilirsiniz. http://www.plastik-ambalaj.com/tr/plastik-ambalaj-dergi-aboneligi

Plastik Ambalaj sektörünün 20 yıldır aylık olarak yayınlanan tek dergisi !...

Plastik & Ambalaj Teknolojisi Dergisi, sektördeki firmaları her yönü ile tanıtan, firmalara; ürünleri, hedef sektörleri, pazar payları, ihracatları, hedefleri, beklentileri, kalite anlayışları, çözüm önerileri ile geniş yer veren sayfalardır ...

Akılda kal, Etkin ol, Sinerji yarat !...

Plastik & Ambalaj Teknolojisi Dergisi'ne neden reklam vermeli?

50 Bin Firmaya Ulaşıyor!

Plastik & Ambalaj Teknolojisi Dergisi; her ay hedef pazarınızdaki firmalara ücretsiz olarak dönüşümlü gönderildiği için, düzenli olarak reklam verdiğinizde; Türkiye genelinde 50 bin firmayla, dolayısıyla tüm pazar potansiyelinizle buluşmuş olmaktasınız.

Mevcut Pazar Talebi ile Buluşuyor!

Plastik & Ambalaj Teknolojisi Dergisi; kendi alanında benzersiz nitelikli içeriği ile sektör tarafından gerçekten okunan ve takip edilen bir yayındır. Ayrıca hem dünyadaki hem de Türkiye'deki makine ve ürünlerin geniş oranda tanıtımını yaptığı için satın almacılar tarafından sürekli el altında tutulmaktadır.

Yeni Talepler Oluşturuyor!

Plastik & Ambalaj Teknolojisi Dergisi; sürekli yenilikleri izleyen bilimsel ve teknolojik içeriği ve araştırmacı kimliği ile sektöredeki mühendis ve uygulamacılara ışık tutmakta; böylece mevcut talebi birebir karşılamanın yanı sıra yeni talepler oluşturarak reklam veren firma açısından büyük yarar sağlamaktadır.

Marka Yaratma Sürecinize Katkı Sunuyor!

Plastik&Ambalaj Teknolojisi Dergisi; sahip olduğu 20 yıllık birikimi ve nitelikli içeriği ile sektör içerisinde son derce saygın ve prestijli bir yayındır. Böyle bir yayın yolu ile sürekli tanıtım ve sunum yapmak; akılda kalma, etkin olma, sinerji yaratma, güvenilirlik sağlama gibi; marka yaratma sürecinize katkı sağlayacak avantajlar sunacaktır.