Monday, Jul 15th

Last updateThu, 11 Jul 2024 11am

You are here: Home News Nulogy, CEVA Logistics’in iş ortağı oldu

Nulogy, CEVA Logistics’in iş ortağı oldu

Dijital tedarik zinciri çözümleri sağlayıcılarından Nulogy, esnek bulut tabanlı yazılımının CEVA Logistics’in Avustralya’daki Melbourne tesisindeki sözleşmeli otomotiv yedek parça paketleme faaliyetleri için yeni platform olarak seçildiğini duyurdu. 

Nulogy’nin paketleme yazılımı, otomotiv parçalarının elleçlenmesine yönelik artan ihtiyaçların karşılanması amacıyla mevcut çözümün yerini aldı. Şirket, tesisteki faaliyetleri dijitalleştirerek gelişmiş bir görünürlük ve gerçek zamanlı izleme sağlamanın yanı sıra hem şirket hem de müşterileri için malzeme ve envanter yönetimini de geliştirecek.  

Şirket ayrıca, sunduğu çözümün aralarında Hollanda, Polonya, Fransa, Türkiye ve Birleşik Krallık’ın da bulunduğu dünyanın çeşitli noktalarındaki CEVA sözleşmeli paketleme tesislerinde uygulamaya konmasını da destekliyor. Yazılımın Avustralya’daki bu yeni uygulaması paketleme yazılımının kullanımını hızlı tüketim ürünleri sektöründeki müşterilerden otomotiv sektörüne genişletiyor. 

CEVA Logistics Küresel Sözleşmeli Lojistik Lideri Bart Beeks konu hakkında şunları söylüyor: “CEVA Logistics olarak müşterilerimize eksiksiz, hızlı ve verimli bir depolama çözümü sunmaya odaklanıyoruz. Bu ilkemiz en gelişmiş sözleşmeli paketleme hizmetlerinin sunulmasını da içeriyor ve Nulogy’le olan güçlü iş ortaklığımız başta büyümekte olduğumuz pazarlar olmak üzere tüm dünyadaki faaliyetlerimizi daha da dijitalleştirecek.”

Nulogy Avrupa Genel Müdürü Josephine Coombe ise konuyla ilgili şu görüşleri bildiriyor: “CEVA Logistics’in küresel sözleşmeli paketleme ağının dijitalleştirilmesinde güvenli bir iş ortağı olarak, şirketin Avustralya tesisinde de Nulogy kullanımına geçmesinden büyük bir mutluluk duyuyoruz. CEVA Logistics gibi yenilikçi şirketler dijitalleşmenin sözleşmeli paketleme işletmelerine sağladığı ve hangi ürün olursa olsun müşteri ihtiyaçlarına daha hızlı, daha kaliteli ve interaktif çözümler sunabilmelerini sağlayan avantajlarını kabul ediyorlar. Otomotiv sektöründeki müşteriler tüm tedarik zincirlerinde esnek karşılıklar verebilen işbirlikçi iş ortakları aradığından, müşterilerimiz Nulogy’nin sunduğu müşteri hizmetleri, kalite ve takip edilebilirlik avantajları sayesinde pazarda önemli bir rekabet avantajı elde ediyorlar.”